تاریخچه شرکت همراهان سیستم گوهر:

 شرکت همراهان سیستم گوهر با طراحی و اجرای سیستم های مالی و حسابداری مدیریت ، مبتنی بر تحلیل داده ها، با حضور متخصصان حوزه های مالی و بازرگانی و صنعتی و …. وبا محوریت دانش حسابداران و حسابرسان خبرهدر کنار متخصصان نرم افزار، فعالیت خود را در سال۱۳۸۵آغاز نموده است .
هراهان سیستم گوهر با جذب نیروی انسانی کارآمد و با پیروی از استراتژی ” تحلیل ، تولید ،ارایه نهایی و پشتیبانی شبانه روزی ” به آرمانهای خود ، جامع عمل می پوشاند.
نرم افزارهای یکپارچه این شرکت تا کنون در بسیاری از واحد های تولیدی – صنعتی – بازرگانی –پیمانکاری و ….. نصب و راه اندازی شده است و به هزاران کاربر ، آموزش داده شده است و مورد بهره برداری بنگاههای اقتصادی یاد شده، قرار گرفته است .
امکانات افزوده شده به نرم افزارها و تغییرات ایجاد شده ، مورد درخواست این واحدها،نرم افزارهای همراهان سیستم را در رده کاربردی ترین و کاراترین نرم افزارهای مالی کشورمان قرار داده است که در مقاطع زمانی مشخص توسط تیم متخصص تحلیل و تولید ، بررسی و به روز می گردد.

اهداف شرکت همراهان سیستم گوهر:

–    ارایه و پیاده سازی نرم افزارهای جامع و یکپارچه مطابق با نیاز شرکتها (پس از بازدید و مطالعه وضعیت شرکت ها همراه با تهیه گزارش )
–    مشاوره در اجرای طراحی بهای تمام شده کالاها و خدمات به منظور افزایش ارزش افزوده محصولات و خدمات شرکت ها .
–    انجام خدمات مشاوره ای و اجرا در زمینه های مالی،امور مالیاتی و بیمه ای.
–    ارایه خدمات پشتیبانی ، به منظور کسب رضایت مشتریان و رعایت اصل مشتری مداری .
–    ارتقاء مستمر امکانات نرم افزار ها و ارایه رایگان نسخ جدید به کاربران .

اطلاعات تماس شرکت همراهان سیستم گوهر:

آدرس:تهران – بزرگراه صیاد شیرازی(شمال) – خروجی شهید افشاری – میدان بنی هاشم – بن بست کشوری- ساختمان دایموند – پلاک ۱ – طبقه دوم – واحد  7

تلفن ثابت: ۲۶۳۲۰۰۶۷-۰۲۱
تلفن فروش:۲۶۳۲۰۰۶۷-۰۲۱ داخلی ۱ و ۲

فکس: ۲۶۳۲۰۰۶۷-۰۲۱ داخلی ۷

پست الکترونیکی:info@hamrahansystem.com